תוכניות תעסוקה

המשימה שלנו היא מתן מענה לאתגר פיתוח ההון האנושי בעולם העבודה המשתנה, באמצעות קידום שיוויון דיגיטלי וטכנולוגי 

אנו לוקחים חלק פעיל בשינויים החלים בעולמות התעסוקה : קידום ופיתוח ההון האנושי, הכשרות טכנולוגיות ויצירת שותפויות בין שחקנים שונים

שוק התעסוקה בעתיד הנראה לעין משתנה במהירות שלא הכרנו עד היום.

תפוח מפעילה מגוון הכשרות טכנולוגיות במטרה לשלב את דורשי העבודה בעולם התעסוקה. ההכשרות כוללות קשת רחבה של תכנים החל מקורסי בסיס להתנהלות בסביבה ממוחשבת ועד לבוטקמפים מתקדמים להכשרת מתכנתים. דגש מיוחד ניתן להקניית סט כלים להשתלבות מוצלחת בעולם העבודה, במטרה לשפר את עצמאותם הכלכלית של המשתתפים, בטווח המידי והארוך. תפוח גאה להכשיר אלפי אנשים בכל שנה במגוון התכניות שלה.אנו מקיימים שותפויות ארוכות שנים עם גורמים מובילים מהתעשייה והצוות שלנו מיומן בעל למעלה מ 20 שנות ניסיון מצטבר בעולמות ההייטק ווהשמה

אנו מבינים בתפוח כי מאפייני שוק העבודה המשתנה דורשים התכנסות של מומחים מתחומים שונים: יזמים, משקיעים, אנשי חינוך אקדמיה עובדי ציבור הכל במטרה להבין ולייצר למידה מתמשכת, Life Long Learning המתחילה מימי הגן דרך מוסדות החינוך,הכשרות, לימודים אקדמיים, ועד לשוק העבודה ולכן הקמנו את קהילת Anashim.IL

קהילת Anashim.il הינה קהילת חדשנות בחינוך, למידה עבודה שהוקמה על ידי מטה קהילות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף רשות החדשנות, זרוע העבודה במשרד הכלכלה, ישראל דיגיטלית ובהובלתה של עמותת תפוח.

שחקנים רבים עוסקים בסוגיות הקשורות לפיתוח ההון האנושי בעולם התעסוקה המשתנה ואחת ההבנות המשותפות היא שהנושא חייב להיות מקודם לכל אורך חייו של כל אזרח ואזרחית במדינת ישראל, בהתאם לשלב בו הוא נמצא ובראייה לעתיד. החזון שלנו הוא שכל פרט במדינת ישראל יוכל להשתלב בשוק התעסוקה העתידי, בכל מקצוע אשר הוא יבחר לעשות זאת, בלי קשר למגדר, לגיל, למגזר אליו הוא משתייך או למקום בו הוא נולד. מטרת הקהילה היא לרתום את המשאבים והידע הקיים ולחבר את כל השחקנים השונים בעולם זה, במטרה להעמיק, לפתח ולייצר שותפויות בעלות ערך מוסף לשותפים, לקהילה ולמשק הישראלי, תוך חתירה למיצוי הפוטנציאל של קהילת החדשנות בתחום פיתוח ההון האנושי בעולם התעסוקה המשתנה. ​המשימה שלנו היא לתת מענה לאתגר פיתוח ההון האנושי בעולם העבודה המשתנה. הקהילה מעודדת יזמיות ויזמים לפתח פתרונות לעולם החינוך הלמידה והתעסוקה, זאת תוך יצירת חיבורים בין חברי הקהילה בתחומים השונים ובין יוזמות טכנולוגיות, קיימות וחדשות ללקוחות פוטנציאליים, משקיעים ומשקיעות ושווקים חדשים. 

הגילדה למקצועות הפרילאנס הינה קהילה מקומית מקצועית של פרילנסרים ממקצועות דיגיטליים, אשר לומדת ועובדת יחד. הקהילה נפגשת אחת לשבוע במרחב עבודה במצפה רמון, עוברת סדנאות מקצועיות, מיט אפים וליווי 1:1 על ידי מנטורים.

הקהילה הוקמה במטרה למשוך חברי קהילה נוספים, חברות ועסקים קטנים וגדולים ולהביא ליצירת אופק תעסוקתי לעצמאים במצפה רמון והסביבה.

Fullstack
Bootcamp

מקוון

6 חודשים

5 ימים בשבוע

מסלול ללימודי פיתוח בחברות טכנולוגיות מבוקשות

מעניק את הכלים להשתלבות בעולם ההיי טק: מסלול הכשרה מואץ, ליווי של מרצים בכירים מהתעשייה, התנסות מעשית בפרויקטים והכוונה מקצועית להשתלבות מהירה בעולם ההייטק.

Bootcamp
AWS

מקוון

4 חודשים

5 ימים בשבוע

מסלול הכשרה AWS re/Strat הוא מסלול הכשרה בינלאומי שפותח יחד עם Amazon העולמית

מסלול ההכשרה מכשיר on-line אנשי ונשות מקצוע בתחום הענן, אם אתה מתעניין בעולמות הענן או בעל רקע ברשתות או עולמות ה IT הצטרף אלינו

הכשרת
Fullstack

מקוון

6 חודשים

לימודי ערב

מסלול ללימודי פיתוח בחברות טכנולוגיות מבוקשות

מעניק את הכלים להשתלבות בעולם ההיי טק: מסלול הכשרה מואץ, ליווי של מרצים בכירים מהתעשייה, התנסות מעשית בפרויקטים והכוונה מקצועית להשתלבות מהירה בעולם ההייטק.

SOC- אבטחת
מידע וסייבר

מקוון

4 חודשים

יומיים בשבוע

קורס מעשי באבטחת מידע וסייבר  בשיתוף חברת Microsoft 
קורס ייעודי לחיילות וחיילים משוחררים, קורס כניסה לעולם הסייבר ללא עלות
הכניסה לעולם הסייבר מעולם לא הייתה קלה ובטוחה יותר: הצטרפו למסלול לימודים ייחודי המאפשר כניסה מהירה ובטוחה לעולם הסייבר

CCNA
ניהול רשתות

מקוון

6 חודשים

פעמיים בשבוע

הלימודים בקורס ה- CCNA מהווים קורס הסמכה בתקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו- CISCO העולמית.

Data
Analysis

מקוון

6 חודשים

פעמיים בשבוע

בקורס תלמדו כיצד להשתמש בנתונים להפקת תובנות עסקיות ולסייע לצוותים לפתור בעיות דרך ניתוח נתונים והצגתם בצורה אפקטיבית.

במהלך ההכשרה תתנסו במגוון רחב של פרויקטים אשרו יסייעו לכם/ן ברכישת ניסיון מעשי ועשיר בכתיבת קוד ובדיקות אוטומטיות באמצעות הכלים הנפוצים ביותר בתעשייה.

QA
Automation

מקוון

חודשיים

5 ימים בשבוע

תכנית זו הינה במתכונת של בוטקאמפ – 8 שבועות מרוכזים ואינטנסיביים, שאחריהם תוכלו להשתלב כבודקי.ות תוכנה בתעשייה ההייטק.
ההכשרה נועדה במיוחד עבור משתתפים ללא ניסיון קודם בתחום.

הקודם
הבא