תוכנית תעסוקה

המשימה שלנו היא מתן מענה לאתגר פיתוח ההון האנושי בעולם העבודה המשתנה, באמצעות קידום שיוויון דיגיטלי וטכנולוגי 

אנחנו לוקחים חלק פעיל בשינויים החלים בעולמות התעסוקה: קידום ופיתוח ההון האנושי, הכשרות טכנולוגיות ויצירת שותפויות בין שחקנים שונים

שוק התעסוקה בעתיד הנראה לעין משתנה במהירות שלא הכרנו עד היום.

אנחנו משלבים אוכלוסיות מגוונות במקצועות טכנולוגיים במטרה לייצר מוביליות חברתית-כלכלית. יש לנו הכשרות בתחומי הסייבר, הענן, הפיתוח ועוד, ובכל ההכשרות משולבת למידה והתנסות בכלי AI ובטכנולוגיות חדשניות. דגש מיוחד ניתן להקניית סט כלים ומיומנויות רכות להשתלבות בשוק העבודה.

אנחנו גאים להכשיר מאות אנשים בכל שנה במגוון תכניות התעסוקה שלנו. אנחנו מקיימים שותפויות ארוכות שנים עם גורמים מובילים מהתעשייה והצוות שלנו מיומן עם מעל ל- 20 שנות ניסיון מצטבר בעולמות ההייטק וההשמה.

קהילת Anashim.il הינה קהילת חדשנות בחינוך, למידה עבודה שהוקמה על ידי מטה קהילות החדשנות במשרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף רשות החדשנות, זרוע העבודה במשרד הכלכלה, ישראל דיגיטלית ובהובלתה של עמותת תפוח.

שחקנים רבים עוסקים בסוגיות הקשורות לפיתוח ההון האנושי בעולם התעסוקה המשתנה ואחת ההבנות המשותפות היא שהנושא חייב להיות מקודם לכל אורך חייו של כל אזרח ואזרחית במדינת ישראל, בהתאם לשלב בו הוא נמצא ובראייה לעתיד. החזון שלנו הוא שכל פרט במדינת ישראל יוכל להשתלב בשוק התעסוקה העתידי, בכל מקצוע אשר הוא יבחר לעשות זאת, בלי קשר למגדר, לגיל, למגזר אליו הוא משתייך או למקום בו הוא נולד. מטרת הקהילה היא לרתום את המשאבים והידע הקיים ולחבר את כל השחקנים השונים בעולם זה, במטרה להעמיק, לפתח ולייצר שותפויות בעלות ערך מוסף לשותפים, לקהילה ולמשק הישראלי, תוך חתירה למיצוי הפוטנציאל של קהילת החדשנות בתחום פיתוח ההון האנושי בעולם התעסוקה המשתנה. ​המשימה שלנו היא לתת מענה לאתגר פיתוח ההון האנושי בעולם העבודה המשתנה. הקהילה מעודדת יזמיות ויזמים לפתח פתרונות לעולם החינוך הלמידה והתעסוקה, זאת תוך יצירת חיבורים בין חברי הקהילה בתחומים השונים ובין יוזמות טכנולוגיות, קיימות וחדשות ללקוחות פוטנציאליים, משקיעים ומשקיעות ושווקים חדשים. 

הגילדה למקצועות הפרילאנס הינה קהילה מקומית מקצועית של פרילנסרים ממקצועות דיגיטליים, אשר לומדת ועובדת יחד. הקהילה נפגשת אחת לשבוע במרחב עבודה במצפה רמון, עוברת סדנאות מקצועיות, מיט אפים וליווי 1:1 על ידי מנטורים.

הקהילה הוקמה במטרה למשוך חברי קהילה נוספים, חברות ועסקים קטנים וגדולים ולהביא ליצירת אופק תעסוקתי לעצמאים במצפה רמון והסביבה.

הכשרת
Frontend

מקוון

4 וחצי חודשים

יומיים וחצי בשבוע

מסלול הכשרה Frontend מבוסס AI הוא מסלול ייחודי אשר פותח בתפוח.
המסלול מכשיר on-line אנשי ונשות מקצוע בתחום פיתוח קוד ועיצוב נראות האתר בעזרת כלי AI. ההכשרה הכוונה מקצועית עד להשתלבות בשוק העבודה. המצטיינים יקבלו הזדמנות להתמחות בחברות מובילות בתום הקורס.

AWS re/Start

מקוון

4  וחצי חודשים

יומיים וחצי בשבוע, מותאם לעובדים במשרה חלקית

מסלול הכשרה AWS re/Start בשיתוף עם (Amazon Web Services (AWS אשר מכשיר on-line אנשי ונשות מקצוע בתחום הענן, תחום המתפתח משמעותית בארץ ובעולם.

המסלול לפיתוח וקידום עצמאים ועסקים קטנים בכלים טכנולוגיים

מקוון

חודשיים

יומיים בשבוע

עצמאים או בעלי עסקים קטנים?
בואו ללמוד איך להשתמש בכלים טכנולוגיים כדי לנהל עסק יעיל, רווחי ומצליח.
המחזור הקרוב מיועד לבעלי עסקים קטנים ועצמאים שחזרו לאחרונה משירות מילואים פעיל.

SOC- אבטחת
מידע וסייבר

מקוון

4 חודשים

יומיים בשבוע

קורס מעשי באבטחת מידע וסייבר  בשיתוף חברת Microsoft 
קורס ייעודי לחיילות משוחררות, המקנה כניסה לעולם הסייבר ללא עלות. 
הקורס פתוח גם לנשים אשר פונו מביתן ללא הגבלה של מועד השחרור משירות צבאי/ לאומי.

QA
Automation

מקוון

חודשיים

5 ימים בשבוע

הכשרה במתכונת בוטקאמפ – 8 שבועות מרוכזים ואינטנסיביים, שאחריהם תוכלו להשתלב כבודקי ובודקות תוכנה בתעשיית ההייטק.
ההכשרה נועדה במיוחד עבור משתתפים ומשתתפות ללא ניסיון קודם בתחום.

Data
Analysis

מקוון

6 חודשים

פעמיים בשבוע

בקורס תלמדו כיצד להשתמש בנתונים להפקת תובנות עסקיות ולסייע לצוותים לפתור בעיות דרך ניתוח נתונים והצגתם בצורה אפקטיבית.

במהלך ההכשרה תתנסו במגוון רחב של פרויקטים אשרו יסייעו לכם ברכישת ניסיון מעשי ועשיר בכתיבת קוד ובדיקות אוטומטיות באמצעות הכלים הנפוצים ביותר בתעשייה.

הקודם
הבא
דילוג לתוכן